Airtouch

Fryzjerstwo stale się rozwija, dzięki czemu jest na bieżąco z trendami. Na przykład pasemka przeszły wiele zmian, ale nie straciły przez to na popularności. Ultranowoczesna technologia farbowania, airtouch, jest tego najlepszym dowodem. W rzeczywistości jest to częściowe rozjaśnienie włosów, ale praktycznie jest to skomplikowany proces farbowania, który można wykonać tylko w salonie.

Słowo to dosłownie po angielsku znaczy "dotyk powietrza". I rzeczywiście prądy powietrzne mają duże znaczenie dla tego rodzaju farbowania. W naszym salonie można uzyskać koloryzację airtouch w przystępnej cenie. Profesjonalni specjaliści znają wszystkie niuanse farbowania i wykonają procedurę jak najlepiej.

Technika airtouch

Farbowanie pojedynczych pasm nie jest dziś dla nikogo zaskoczeniem. Jednak technika farbowania włosów airtouch nieco się różni od innych na rynku:

  • Włosy są dokładnie rozczesywane i rozdzielane na pojedyncze pasma do 1 cm.
  • Zaczynając od potylicy, fryzjer bierze każde pasmo do ręki i suszy je suszarką. Dzięki temu można oddzielić krótkie młode włoski od głównego loka włosów.
  • Kawałek folii podkłada się pod gotowy lok włosów i farbuje się przygotowaną substancją. Kolor nakłada się w odległości 3 - 5 cm od nasady włosów.
  • Czas farbowania zależy od pierwotnego koloru włosów i oczekiwanego efektu. Specjalista starannie nadzoruje ten proces.
  • Po upływie czasu potrzebnego do przeprowadzenia procesu spłukuje się farbę i nakłada się na włosy balsam.

Może się wydawać, że w tej technice farbowania nie ma nic skomplikowanego. Ale to właśnie przez wydmuchiwanie puszku (krótkich włosków) uzyskuje się efekt naturalnie podpalanych włosów. Kosmyki wyglądają na zdrowe i mocne, a ich kolor jest zbliżony do naturalnego.

Jeśli kolory są prawidłowo dobrane, to przejście między tonami jest zupełnie niezauważalne. Do przeprowadzenia airtouch blondynki powinny wybierać odcienie miodowe i miedziane. Szatynki będą odpowiadać odcienie jasno-orzechowy, karmelowy i kawowy. W przypadku włosów płowych zaleca się rozjaśnienie włosów o dwa lub trzy odcienie.

Zalety farbowania włosów metodą airtouch

Farbowanie włosów Airtouch pomoże podkreślić Twoją atrakcyjność i zaakcentować naturalne piękno. Zalety tej techniki barwienia są niezaprzeczalne:

  • Zwiększenie objętości. Niejednorodne farbowanie pasm włosów wydobywa głębię ich koloru. Odcienie koloru mienią się w słońcu i tworzą efekt bujnej czupryny.
  • Uniwersalność. Metoda farbowania korzystna dla kobiet w każdym wieku. Ten sposób farbowania włosów przynosi pozytywny efekt zarówno przy fryzurze kare, jak i przy długich włosach.
  • Bezpieczeństwo. Nie farbujemy całą głowę, a tylko kilka pasemek. Większość włosów pozostaje bez koloru.
  • Estetyka. Airtouch pozwala na odświeżenie pierwotnego wizerunku bez wprowadzania radykalnych zmian w wyglądzie. Fryzura wygląda delikatnie i stylowo.

Kolor zachowuje swój pierwotny wygląd przez ponad pół roku, za rozsądną cenę. Jest to kolejna zaleta tego typu farbowania.

Pielęgnacja włosów farbowanych za pomocą Airtouch

Odpowiednia pielęgnacja może sprawić, że odcienie koloru utrzymają się dłużej, a włosy będą mocniejsze. Fryzjerzy polecają delikatne szampony, balsamy z naturalnymi olejkami, maski i spraye. Pamiętać o odżywianiu i nawilżaniu końcówek włosów, bo to właśnie one najbardziej cierpią podczas koloryzacji, dlatego wymagają dodatkowej pielęgnacji.

Nie farbuj swoich włosów samodzielnie. Airtouch to rodzaj profesjonalnego farbowania, której nie da się wykonać w warunkach domowych. Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz coś zmienić, to skontaktuj się z profesjonalistą, który przeprowadził zabieg.

Airtouch w naszym salonie

Nasi profesjonalni styliści fryzur są po odpowiednim szkoleniu, dzięki czemu mogą pomóc Ci przejść metamorfozę. Farbowanie Airtouch zapewni Ci stylowy i współczesny wygląd. W naszej pracy używamy tylko sprawdzonych pigmentów i oksydantów. Uwzględniamy wszystkie życzenia naszych klientów i gwarantujemy, że wizyta w salonie pozostawi wyłącznie pozytywne emocje.

Wykwalifikowany specjalista pomoże Ci wybrać najodpowiedniejszy odcień dla Twojego karnacji. Umów się na zabieg wszelkimi możliwymi sposobami już teraz!

Ceny farbowania włosów
Długość włosów
Dekoloryzacja (1 stage) 220 zł
Rezerwacja
online