Shatush

Trend na naturalność pojawia się również we fryzjerstwie. Zamiast monochromatycznej koloryzacji na całej długości kobiety coraz częściej decydują się na wyrafinowane pasemka. Połączenie kilku odcieni i obróbka poszczególnych pasemek daje w efekcie lekką i pełną objętości fryzurę. Taki właśnie efekt daje koloryzacja shatouche, którą można wykonać w naszym salonie. Doświadczeni specjaliści znają tajniki tej techniki i są tutaj, aby pomóc Ci przejść metamorfozę.

Właściwości shatuch

Koloryzacja włosów techniką shatouch polega na delikatnym rozciągnięciu koloru. Przed nałożeniem mieszanki substancji aktywnych pasma się rozczesuje, a sama reakcja zachodzi na świeżym powietrzu. Mieszanka zatrzymuje się co najmniej 5 cm od korzeni włosów. Dzięki temu drobiazgowi przejście od naturalnego tonu do odcienia koloru jest prawie niezauważalne i delikatne.

Shatush dobrze działa zwłaszcza w przypadku włosów kasztanowych i ciemnopłowych. Jasne loki wyglądają jak wypalone słońcem bądź rozjaśnione solą morską. Nie da się złapać wyraźnego gradientu, i dlatego fryzura wygląda naturalnie i świeżo. Makijaż w kolorze nude, minimalistyczna biżuteria i ubrania z naturalnych tkanin stanowią idealne uzupełnienie stylizacji.

W przypadku ultrakrótkich fryzur ten rodzaj barwienia pasm włosów nie jest odpowiedni, bo odcienie nie będą wyraźnie widoczne. Bogactwo palety kolorystycznej da o sobie znać w pełni przy włosach średniej długości.

Korzyści z farbowania włosów shatush

Shatush może ukryć niedoskonałości włosów i nadać Twojemu wyglądowi świeżości. Nawet jeśli nigdy nie farbowałaś włosów, to warto skorzystać z tej wyrafinowanej metody. Oto kilka świetnych argumentów przemawiających za tym:

  • Delikatna pielęgnacja włosów. Shatush nie dochodzi do korzeni, czyli najwrażliwszej części pasm włosów. Farbowanie wykonuje się przy pomocy produktów bez intensywnych składników.
  • Łatwość układania. Dzięki wizualnej objętości, jaką tworzy koloryzacja shatush, nie jest to już skomplikowane. Fryzura wygląda elegancko, nawet jeśli włosy są po prostu spięte w warkocz.
  • Uniwersalność. Koloryzacja może być wykonywana na niemal wszystkich odcieniach włosów. Shatush podkreśli piękno zarówno dojrzałych kobiet, jak i młodych dziewczyn.
  • Koszty. Nie trzeba często odświeżać koloru, bo korzenie włosów nie podlegają farbowaniu. Jasne pasma na długo zachowują swój nieskazitelny odcień i atrakcyjny wygląd.
  • Kamuflaż. Taki proces koloryzacji ukrywa pierwszą siwiznę i odciąga uwagę od odrostów.

Shatush jest zabiegiem wykonywanym wyłącznie w salonie. Wykonanie tak skomplikowanego zabiegu w warunkach domowych jest niemożliwe. Tylko wykwalifikowany fryzjer może dobrać odpowiedni odcień i kolor.

Farbowanie włosów Shatush w Wrocławiu

Każda kobieta może farbować włosy w technologii shatush, wystarczy umówić się na zabieg. W naszym salonie uzyskasz wyczerpujące informacje na temat wszystkich niuansów farbowania włosów tą metodą oraz skonsultujesz się ze specjalistą. Przynieś ze sobą przykłady kolorów, które lubisz, i nasz specjalista postara Ci się pomóc.

W zależności od długości włosów, farbowanie włosów metodą shatush trwa od 40 minut do 1,5 godziny. Ten czas spędzisz w przyjaznej atmosferze naszego salonu. Eksperci nie tylko stworzą doskonały efekt, ale także doradzą, jak dbać o włosy po farbowaniu. Zapisy na shatush już ruszyły, nie zwlekaj!

Ceny farbowania włosów
Długość włosów
Dekoloryzacja (1 stage) 220 zł
Rezerwacja
online