Laminacja rzęs

Długie i gęste rzęsy odmieniają wygląd kobiety. Spojrzenie staje się głębsze i bardziej wyraziste. Niestety nie wszyscy mogą pochwalić się takim bogactwem natury. Dobrze, że nowoczesne technologie kosmetyczne pozwalają nieznacznie poprawić wygląd bez szkody dla zdrowia.

Laminacja rzęs to nowa procedura pielęgnacyjna, która szybko zyskuje na popularności. Pozwala całkowicie zrezygnować z przedłużania rzęs. Składniki odżywcze wzbogacają rzęsy w witaminy, sprawiając, że stają się one silniejsze. W rezultacie włoski stają się dłuższe i grubsze. Przy tym Twój wizerunek zachowuje naturalność i autentyczność.

Zapisz się na laminowanie do specjalistów naszego salonu. Używamy tylko certyfikowanych preparatów i gwarantujemy, że rezultat procedury Cię ucieszy.

Laminacja rzęs: skład surowicy i efekt

Stopniowo tracą na aktualności sztuczne rzęsy. Modne trendy w branży beauty coraz bardziej skłaniają się ku naturalnej urodzie, a alternatywą dla przedłużania jest laminacja rzęs. Ta metoda wzmacnia i podkreśla naturalne rzęsy, nadając im piękny wygląd bez szkody. Ponadto nawet najwyższej jakości przedłużanie jest traumatyczną procedurą dla rzęs. Włoski cierpią od kleju i tracą swoje atrakcyjne cechy. Stałe dodatkowe obciążenie powieki także pozostawia ślady, dlatego coraz więcej osób wybiera laminację rzęs, która jest bezpieczniejsza i bardziej korzystna dla zdrowia rzęs.

Laminowanie rzęs to wybór tych, którzy troszczą się o swoje piękno i chcą je zachować na długo. W trakcie procedury używana jest aktywna surowica, której skład obejmuje:

  • kwas hialuronowy (zatrzymuje wilgoć w komórkach);
  • keratyna (chroni włoski przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych);
  • kolagen (zwiększa wytrzymałość włosków);
  • kompleks witamin (spowalniają procesy starzenia, mają działanie łagodzące);
  • oleje roślinne (odżywiają rzęsy i pomagają wchłaniać inne składniki).

Zanim trafi do salonu, preparat przechodzi wieloetapowe testy. Jego bezpieczeństwo potwierdza międzynarodowe certyfikaty. Surowica przywraca strukturę włosków, nadając im większą elastyczność i sprężystość. Rzęsy wyraźnie się zagęszczają i prezentują efektownie nawet bez nakładania tuszu. Cebulki włosowe otrzymują dodatkowe odżywienie, dlatego rzęski zaczynają aktywnie rosnąć.

Laminowanie rzęs korzystnie wpływają na stan skóry powiek. Komórki naskórka odmładzają się i nawilżają. Wizualnie zmniejsza się opuchlizna, poprawia się kolor skóry.

Laminowanie rzęs: etapy procedury

Laminowanie rzęs to wyłącznie salonowa procedura, która powinna być przeprowadzana przez doświadczonych mistrzów. Sesja trwa około 2 godzin i odbywa się w maksymalnie komfortowych warunkach. Technologia przeprowadzania procedury:

  • Zawijanie. Rzęsy mocuje się na specjalnej wałeczce i pokrywa naturalnym preparatem. Produkt ten pozwala zakręcić włoski, nie szkodząc ich strukturze.
  • Malowanie. Ciemny pigment jest wybierany w zależności od koloru włosów i brwi.
  • Efekty biozawijania i malowania są utrwalane za pomocą aktywnych składników surowicy.
  • Nawilżanie kremem lub olejem. Po wykonaniu podstawowych manipulacji wałeczek jest ostrożnie usuwany. Na rzęsy i powieki nakłada się nawilżające substancje.

Efekt laminacji rzęs jest widoczny od razu po procedurze i utrzymuje się około 2 miesięcy. Po tym okresie zaleca się korektę. Należy zauważyć, że laminacja rzęs ma właściwości kumulacyjne. Oznacza to, że po każdej nowej sesji laminacji rzęsy będą stawać się jeszcze piękniejsze i zdrowsze.

Opieka nad skórą po procedurze i przeciwwskazania

Nie trzeba zmieniać swojego codziennego trybu życia po laminowaniu rzęs. Można chodzić na basen i do sauny, opalać się na plaży, robić makijaż. W ciągu pierwszych doby po procedurze lepiej unikać moczenia rzęs. Do demakijażu powiek używaj delikatnych produktów, które nie zawierają komponentów alkalicznych.

Procedura ma niewiele przeciwwskazań, ale są one. Od laminowania rzęs należy się powstrzymać, jeśli występuje alergia. Rany oka, nieleczona infekcja, zapalenie spojówek i zwiększone wydzielanie łez również stanowią przeciwwskazania do tego zabiegu pielęgnacyjnego. Kobiety w ciąży powinny wykonywać laminowanie rzęs ostrożnie. Naturalne zmiany fizjologiczne w organizmie mogą sprawić, że rezultat procedury będzie nieprzewidywalny.

Doświadczeni mistrzowie naszego salonu zapraszają na laminacja rzęs mieszkanki Wrocławiu i gości stolicy. Oferujemy wysokiej jakości usługi w rozsądnych cenach. Zapisy można dokonać online o dowolnej porze. Czekamy na Ciebie!

Ceny laminowanie rzęs
Laminacja rzęs 180 zł
Farbowanie rzęs 50 zł
Rezerwacja
online