Przedłużanie włosów mikrokapsułkowe

Nie każda dziewczyna może pochwalić się gęstymi i długimi włosami od natury. Jednak dzięki nowoczesnym technologiom ten problem można łatwo rozwiązać. Przedłużanie włosów mikrokapsułkowe nadaje się nawet do bardzo krótkich fryzur. Wygląda ono bardzo naturalnie i nie wymaga częstych poprawek. Nasi mistrzowie salonu znają wszystkie niuanse przedłużania pasemek, dlatego serdecznie zapraszamy do zapisania się na procedurę online.

Technologia przedłużania włosów mikrokapsułkowe

Specyfika mikroprzedłużania włosów polega na tym, że rozmiar jednego pasma wynosi zaledwie 2-3 mm. Dzięki temu można wydłużyć grzywkę lub dodać objętości do swojej fryzury. Ze względu na mały rozmiar kapsułek, włosy nie zostają uciskane, co chroni je przed plątaniem lub wypadaniem.

Dzięki tej technologii można wydłużyć włosy nawet o 80 cm. Kapsułki są mocowane na naturalnych pasmach za pomocą gorącej metody. Nawet cienkie i osłabione włosy poradzą sobie z takim obciążeniem. Efekt utrzymuje się przez okres 4-6 miesięcy.

Zalety przedłużania włosów mikrokapsułkowe

Mikrokapsułkowe przedłużanie włosów nadaje się do wszystkich rodzajów włosów. Niewątpliwymi zaletami tej metody są:

  • Przedłużone pasma praktycznie nie różnią się od naturalnych włosów;
  • Sztuczne pasemka nie tracą jakości po użyciu szamponów i masek;
  • Kapsułki nie będą widoczne nawet w momencie odrastania włosów;
  • Nie wymaga częstych poprawek.

Dodatkowo, nakładane pasemka są dobrze dobrane pod względem koloru włosów klientki. Razem tworzą luksusową fryzurę, która pięknie mieni się na słońcu i łatwo się układa. Dobrej jakości przedłużone włosy nie boją się ani wody morskiej, ani promieniowania UV, ani aktywności fizycznej. Pasma wyglądają zdrowo i są odporne.

Mikrokapsułkowa metoda to bezpieczny sposób na zwiększenie gęstości włosów, nie uszkadzając ich. Klient sam wybiera liczbę i długość pasemek, a mistrz tylko pomaga mu się zorientować w różnych możliwościach. Mimo że proces jest dość czasochłonny, końcowy efekt jest tego wart.

Mikroprzedłużanie włosów w Wrocławiu jest dość popularną usługą. Umów się na konsultację w naszym salonie, a nasi wykwalifikowani specjaliści opowiedzą Ci o wszystkich szczegółach tej procedury.

Rezerwacja
online