Cięcie grzywki

Grzywki wróciły do mody i teraz dumnie noszą je Taylor Swift, Margot Robbie, Halle Berry i Billie Eilish. Jednak wybór najlepszego kształtu i długości tego elementu fryzury nie jest łatwy. Trzeba wziąć pod uwagę grubość włosów, linie twarzy i typ wyglądu. W naszym salonie można nie tylko przyciąć grzywkę, ale także stworzyć harmonijny wizerunek.

Niuanse fryzury z grzywką

Profesjonalista wybiera kobiece grzywki w zależności od specyfiki wyglądu. Na przykład, dziewczynom o okrągłej twarzy bardziej pasują stylizacje dłuższe, a osobom z podłużnymi twarzami proste. Stopniowane grzywki mogą podkreślić kości policzkowe, grzywki z wicherkiem mogą zaakcentować naturalność.

Proste włosy można pięknie oprawić przedzieloną grzywką. Asymetria optycznie wydłuża twarz, dlatego pasuje do dziewczyn o pyzatych policzkach. Nietypowe są zaokrąglone grzywki, które zgrabnie otaczają czoło i skronie.

Najlepsze grzywki dla dzieci są proste. Linia włosów powinna sięgać najdalej do brwi. Skomplikowane wzory i nieregularne kształty nie są odpowiednie dla małych dziewczynek.

W naszym salonie można podciąć grzywkę w przystępnej cenie. Doświadczony fryzjer szybko dobierze odpowiedni kształt i przygotuje odpowiednią fryzurę. Może przynieść zdjęcie wybranej przez siebie fryzury, i fryzjer spełni Twoje życzenie.

Ceny za strzyżenie grzywki
Mistrz
Główny mistrz
Strzyżenie grzywki 50 zł
Rezerwacja
online