Keratynowe prostowanie

Trwałe prostowanie loków w warunkach domowych silnie uszkadza włosy. Prostowniki wysuszają pasma i niszczą ich naturalną strukturę. W rezultacie włosy stają się łamliwe i matowe, tracą zdrowy wygląd. Aby "ukoić" i opanować nieposłuszne kosmyki, stworzono keratynowe prostowanie włosów w salonie.

To skomplikowana procedura, która wykorzystuje wieloskładnikowe profesjonalne produkty. Efekt keratynowego prostowania włosów jest widoczny od razu i utrzymuje się przez długi czas. Nasi mistrzowie salonu są gotowi uczynić Twoje włosy posłusznymi i miękkimi. Keratynowe prostowanie włosów to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących trwałej i bezpiecznej metody wygładzenia loków. Umów się na tę procedurę, aby zostawić niesforną fryzurę w przeszłości i cieszyć się gładkimi, zdrowo wyglądającymi włosami dzięki keratynowemu prostowaniu.

Dla kogo polecane jest keratynowe prostowanie włosów?

Przede wszystkim, prostowanie keratynowe przeznaczone jest dla posiadaczek kręconych i chaotycznie falujących włosów. Ponadto, procedura pomoże układać nieposłuszne lub zbyt puszące się pasma. Keratyna dobrze wpływa również na cienkie, zniszczone włosy.

Nie należy wykonywać keratynowego prostowania włosów podczas ciąży lub okresu karmienia piersią. Jeśli na skórze głowy występują uszkodzenia lub wysypka, lepiej powstrzymać się od przeprowadzenia procedury.

Cechy prostowania keratynowego

W salonie prostowanie keratynowe rozpoczyna się od umycia głowy specjalnym szamponem. Włosy są dokładnie oczyszczone z zanieczyszczeń, a następnie na pasma nakładany jest odżywczy balsam. Następnie kosmyki są podsuszane przed nałożeniem ciekłej keratyny, po czym mistrz suszy je suszarką. Aby wzmocnić działanie substancji czynnej wewnątrz łuski włosa, włosy zostają wyrównane specjalnym narzędziem.

Jak można się domyślić z nazwy, głównym składnikiem aktywnego produktu jest keratyna. Jest to białko pochodzenia naturalnego, które jest składnikiem włosów i paznokci. Oprócz niej w preparacie, którym posługują się fryzjerzy, znajdują się witaminy i aminokwasy, a także oleje roślinne. Te substancje nie tylko prostują nieposłuszne włosy, ale także chronią je przed niekorzystnym wpływem zewnętrznym.

Zalety tej procedury

Prostowanie keratynowe, które jest cenowo dostępne dla każdej dziewczyny, ma następujące zalety:

  • Porysowane włosy stają się natychmiast gładkie;
  • Kosmyki mniej się plączą;
  • Wykonanie nawet nietypowych fryzur staje się znacznie łatwiejsze;
  • Włosy są znacznie mniej elektryzowane;
  • Promieniowanie ultrafioletowe, chlorowana i morska woda słabiej uszkadzają włosy.

Dbanie o włosy po prostowaniu keratynowym jest dość proste. Używaj szamponu bezsiarczanego i regularnie stosuj nawilżające maski. Najlepiej suszyć włosy za pomocą suszarki.

Rezerwacja
online