Przyciemnianie odrostów

Przerośnięte odrosty u blondynek nie są już oznaką nieporządku. Obecnie jest to modny rodzaj koloryzacji stosowany przez wiele celebrytek. Pozwala dodać wizerunkowi naturalności, elegancji i świeżości. Przyciemnianie odrostów najlepiej wykonać w profesjonalnym salonie, aby zagwarantować sobie pożądany efekt.

Korzyści z przyciemnienia odrostów

Blond o ciemnych korzeniach jest idealny dla tych, którzy chcą wyglądać spektakularnie w każdej sytuacji przy minimalnym wysiłku. Jeśli wybierzesz odcień zbliżony do naturalnego, nie będzie musiała regularnie farbować włosów. Fryzura będzie wyglądać lekko i objętościowo bez dodatkowych produktów do stylizacji.

Inne zalety przyciemniania odrostów dla blondynek:

  • nadaje się do włosów o dowolnej długości;
  • odświeża wygląd;
  • włosy ładnie odrastają, bez ostrych przejść;
  • podkreśla piękno kobiet w każdym wieku.

Ten rodzaj koloryzacji wygląda drogo. Aby go stworzyć, stosuje się następujące techniki koloryzacji: shatush, balayage, ombre, sombre i inne. Przejścia między odcieniami mogą być zarówno radykalne, jak i delikatne. Wybierając odcienie, mistrz koncentruje się na rodzaju koloru wyglądu klienta.

Platynowy i popielaty blond, za sprawą przyciemnionych odrostów, staje się bardziej naturalny. Dzięki tej koloryzacji fryzura mieni się nowymi kolorami. Ciepły blond, dobrze komponuje się z odcieniami kasztanowymi, a zimny blond, z czernią. Nawet jasnoróżowe włosy można przyciemnić u nasady, by dodać fryzurze nowych akcentów.

Pielęgnacja włosów po przyciemnieniu odrostów jest podobna do tej po standardowej koloryzacji. Rozjaśnione włosy wymagają dodatkowego nawilżenia i odżywienia. Posiadaczkom zimnych odcieni zaleca się stosowanie produktów usuwających zażółcenia.

Zmianę wizerunku warto powierzyć naszym specjalistom. Doświadczeni fryzjerzy wybiorą optymalną technikę koloryzacji, biorąc pod uwagę wszystkie życzenia. Zabieg będzie przyjemny, a efekt z pewnością przerośnie oczekiwania. Umów się na wizytę już dziś, aby jutro pojawić się przed znajomymi w nowym wyglądzie!

Ceny farbowania włosów
Długość włosów
Dekoloryzacja (1 stage) 220 zł
Rezerwacja
online