Manicure ślubny

Jak powinien wyglądać ślubny manicure? Nude, francuski czy glamour? Wszystko zależy od wizerunku panny młodej, jej sukni, bukietu, dodatków. Nowoczesne dziewczyny przy wyborze sukni ślubnej nie ograniczają się do białych lub pastelowych odcieni, i często uzupełniają strój jasnymi dodatkami, takimi jak haft, kontrastowym paskiem lub innym wykończeniem. A styl paznokci ślubnych powinien pasować do wybranego stylu panny młodej.

Popularne wzory bieżącego sezonu

  • Francuski manicure na wesele to klasyczne rozwiązanie. Jeśli strój panny młodej jest stylizowany w białych odcieniach, to ten wzór paznokci będzie idealnym dopełnieniem wizerunku. Możesz dodać ozdoby w postaci wzorów, dżetów bądź kokardek.
  • Manicure księżycowy bazuje na manicure francuskim, ale półksiężyc u podstawy paznokcia nie jest pokrywany lakierem.
  • Manicure nude w pastelowych kolorach będzie doskonale wyglądał na krótkich paznokciach. Żeby nie zanudzić spokojną kolorystyką specjalista może zawsze dodać jasne kolory w postaci awangardowego wzoru na dwóch lub trzech paznokciach.
  • Manicure ślubny French antonim. Podczas gdy w zwykłej francuskiej konstrukcji, biały jest malowany nad końcówką płytki paznokcia, to we French wręcz przeciwnie - zamalowuje się półksiężyc u podstawy paznokcia. Odpowiednie dla dłoni o długich i smukłych palcach.
  • Ombré w pastelowych odcieniach. W tym sezonie znów bardzo popularne są subtelne przejścia kolorystyczne w trzech lub więcej odcieniach. Ponadto modne stało się robienie całego ślubu w pastelowych kolorach, więc wypada pomalować paznokcie tak, aby pasowały do głównego koloru stylizacji.
  • Glamorous manicure ślubny z dżetami. W tym roku modne są dodatkowe elementy zwiększające objętość malowanych paznokci, takie jak dżety, błyskotki i stiuk. Niemniej jednak najważniejszy jest tutaj umiar. Lepiej jest użyć tylko jednego dodatku - kilka błyszczących akcentów lub tajemniczy blask brokatu sprawi, że obraz będzie romantyczny i niezapomniany.

Pozostaje pytanie - gdzie wykonać manicure ślubny? Odpowiedź jest oczywista: u doświadczonego specjalisty w naszym salonie. Efekt przerośnie wszystkie Twoje oczekiwania!

Rezerwacja
online