Strzyżenie brody

W dzisiejszym społeczeństwie wąsy i broda są oznaką męskości. Jednak aby dołączyć do grona panów XXI wieku, nie wystarczy tylko przestać się golić. Zarost na twarzy musi być zadbany, a także wykorzystanie specjalistycznych kosmetyków. Regularne strzyżenie brody w salonie fryzjerskim to konieczność, jeśli chcesz wyglądać schludnie i elegancko. Zabieg trwa około godziny i zmienia Cię z drwala w biznesmena. Nasz salon specjalizuje się w strzyżeniu brody i oferuje przystępne ceny swoich usług.

Strzyżenie brody i stylizacje fryzury

Stylizacja brody to delikatna sprawa i nawet mała niedoskonałość może mieć duży wpływ na Twój wygląd. Ważne jest, aby broda była profesjonalna i zgodna z najnowszymi trendami. Na dzień dzisiejszy istnieją dziesiątki stylów stylizacji zarostu. Oto najpopularniejsze z nich:

  • Bródka hiszpańska. Gładko ogolone policzki z małą bródką połączoną z wąsami wokół ust.
  • Kotwica. Włosy pokrywają całą linię brody i obszar pod dolną wargą. Skronie i policzki są gładko ogolone.
  • Verdi. Bokobrody płynnie przechodzą w pełną brodę, która rozciąga się wzdłuż linii podbródka. Wąsy są podkręcone i nie łączą się z brodą.

Przed przystąpieniem do strzyżenia brody, doświadczony specjalista ocenia wygląd gościa i przeprowadza z nim konsultację. Kształt brody jest dobierany indywidualnie, z uwzględnieniem życzeń klienta, aby móc skorygować kształt twarzy, podkreślić zalety i ukryć ewentualne wady.

Strzyżenie wąsów oraz brody wykonuje się w salonie przy pomocy specjalistycznych trymerów, nożyczek i brzytwy. Na skórę i włosy klienta nakłada się substancje nawilżające i zmiękczające, co zapewnia komfort podczas zabiegu. Fryzura brody jest projektowana tak, aby włosy wyglądały schludnie nawet podczas odrastania.

Pielęgnacja brody

Strzyżenie to tylko pierwszy krok w kształtowaniu wizerunku. W celu wzmocnienia efektu należy codziennie pielęgnować brodę i wąsy. Zaopatrz się w mały zbiór męskich produktów, takich jak balsam i wosk do do stylizacji, szampon i woda kolońska. Jeśli będziesz korzystać z nich regularnie, to zauważysz, że Twoje włosy stały się zdrowsze i piękniejsze.

Skontaktuj się ze specjalistami z naszego salonu, jeśli potrzebujesz wysokiej jakości strzyżenia brody w Wrocławiu. Wykwalifikowani specjaliści pomogą Ci odkryć swój urok dzięki nowoczesnym narzędziom i technikom.

Rezerwacja
online