Fryzury ślubne

Jednym z kluczowych elementów wizerunku panny młodej jest jej fryzura. Powinna podkreślać urodę i wyglądać harmonijnie z suknią. Dobrej jakości fryzura przetrwa cały wieczór i nie zostanie zniszczona przez ciężar welonu i dodatków.

Specjaliści z naszego salonu są gotowi pomóc w wyborze fryzur ślubnych. Wykwalifikowany fryzjer dobierze fryzurę, uwzględniając Twoje życzenia i cechy wyglądu.

Specyfika wyboru fryzury ślubnej

Stworzenie pięknej fryzury na ślub bez pomocy fryzjera jest prawie niemożliwe. Jednak całkiem realne jest przygotowanie się do pierwszego spotkania ze specjalistą. Aby to zrobić:

  • Zbierz przykłady (referencje). Specjaliście będzie znacznie łatwiej, jeśli pokażesz, które fryzury ślubne lubisz, a które nie. W ten sposób masz gwarancję uzyskania pożądanego rezultatu i uniknięcia rozczarowania.
  • Zdecyduj się na sukienkę. Suknia i fryzura panny młodej tworzą tandem, dlatego trzeba zastanowić się nad krojem i stylem.
  • Nie zapominaj o makijażu. Naturalny makijaż nude nie będzie współgrał z wysoką, surową fryzurą. Delikatnie plecione włosy nie pasują również do smoky eyes. Każdy wizażysta potwierdzi, że makijaż i stylizacja powinny się uzupełniać w naturalny sposób.

Kiedy fryzjer zna podstawowe informacje o Twoim wyglądzie, to będzie mógł szybko dobrać idealną fryzurę. Fryzury damskie na wesela powstają w ciągu kilku godzin. Nierzadko wykonuje się fryzurę próbną, aby panna młoda mogła sprawdzić, czy jej ona odpowiada.

Fryzury wieczorowe na wesele: rodzaje i style

W ostatnich czasach do najpopularniejszych fryzur na wesela należą:

  • kok;
  • warkocze;
  • loki.

Koki przekonują do siebie ze względu na swoją uniwersalność i elegancję. Stanowią one doskonały sposób na zabezpieczenie welonu. Fryzury pleciony pozwalają na stworzenie oryginalnego i romantycznego looku. Loki wyglądają szczególnie luksusowo na tle sukienek dopasowanych do talii i mających tren. Aby włosy wyglądały na mocne i lśniące, mogą wymagać dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych, które można wykonać w naszym salonie.

Stylizacja włosów na wesele o średniej długości to ogromne wyzwanie dla eksperymentów. Na takiej długości świetnie wyglądają hollywoodzkie loki i "zimna fala", "clamshell" oraz misterne warkocze. Nutę królewskiego szyku doda tiara mieniąca się w bujnej fryzurze.

Krótka fryzura zmienia się w fryzurę ślubną dzięki lekkiemu podkręceniu kosmyków lub cienkiemu kłosowi. W tym przypadku postawiono przede wszystkim na biżuterię - wianek, świeże kwiaty czy spince do włosów.

Przygotowania do ślubu w Wrocławiu są zawsze gorączkowe, więc umów się z nami już teraz. Wybierz najbardziej dogodny czas i przyjdź na spotkanie z fryzjerem, aby omówić wszystkie niuanse. Czekamy na Ciebie!

Ceny fryzur ślubnych
Długość włosów
Mistrz
Główny mistrz
Fryzura 200 zł
Rezerwacja
online