Strzyżenie damskie

Fryzura to jeden z kluczowych elementów, które składają się na niepowtarzalny, elegancki i czarujący wizerunek kobiety. Oferujemy nie tylko zwykłe strzyżenie damskie, ale pomoc w odkryciu "tej jedynej" fryzury, która odmieni Twój wygląd. Realizacja marzeń o idealnym cięciu to misja naszych mistrzów grzebienia i nożyczek w PIED-DE-POULE.

Niezwykły salon fryzjerski

Niezwykły salon fryzjerski PIED-DE-POULE to miejsce, gdzie pasjonaci fryzjerstwa, z wieloletnim doświadczeniem, kochają zmieniać włosy w dzieła sztuki, wkładając w to całe swoje serce i duszę. Podchodzimy do każdego klienta indywidualnie, oferując nie tylko strzyżenie damskie, ale i kompleksową metamorfozę.

Nie znajdziesz u nas przeciętnych usług - nasz salon stoi w opozycji do rutyny. Zamiast tego proponujemy ekskluzywne usługi na najwyższym poziomie. Chcesz zmienić fryzurę w miejscu, które wybierają gwiazdy show-biznesu, prezenterzy telewizyjni i celebryci? Odwiedź zakładkę kontakt i znajdź adres najbliższego salonu z naszym rozpoznawalnym szyldem.

Dbamy o przejrzystość cen i rozsądną politykę cenową, a nasze strzyżenie damskie jest tego doskonałym przykładem.

Ile kosztuje praca fryzjera w PIED-DE-POULE?

Cennik jest przejrzysty i jasny.

Szczegółowych informacji udzielą nasi konsultanci, którzy skontaktują się z Tobą niezwłocznie, maksymalnie w ciągu 5 minut. Wyjątkowy standard obsługi w naszym salonie nie oznacza wyższych cen. Strzyżenie damskie realizowane przez naszych mistrzów fryzjerstwa to gwarancja doskonałego wyglądu bez nadszarpnięcia budżetu.

Po profesjonalnym strzyżeniu damskim w naszym salonie PIED-DE-POULE, poczujesz się jakbyś dostała nowe skrzydła – gotowa, aby cieszyć się każdym dniem z pełną radością! Serdecznie zapraszamy do miejsca, gdzie piękno łączy się z elegancją i najnowszymi trendami.

Zapisz się na strzyżenie

Od stylowego boba do nowoczesnej pixie – Twoje perfekcyjne strzyżenie damskie czeka

Strzyżenie damskie w naszym salonie to sztuka dopasowana do indywidualnego stylu każdej klientki. Francuska nazwa naszej firmy PIED-DE-POULE odzwierciedla zaangażowanie w europejskie standardy piękna i precyzji.

Zanim zdecydujesz się na strzyżenie damskie, zapoznaj się z naszym katalogiem prac. To one najlepiej świadczą o umiejętnościach naszych fryzjerów. Jesteśmy dumni z naszych stylistów – ich kreacje to prawdziwe dzieła sztuki fryzjerskiej. Każda fryzura, którą oferujemy, jest dopracowana do perfekcji.

Wybierając salon na strzyżenie damskie, zwróć uwagę na doświadczenie i portfolio mistrzów. W PIED-DE-POULE każdy specjalista posiada ekskluzywny poziom umiejętności, co gwarantuje, że niezależnie od wyboru, Twoje oczekiwania zostaną spełnione. Umów się na wizytę w jednym z naszych sześciu salonów – telefonicznie lub online, poprzez formularz kontaktowy.

Przyjdź i doświadcz profesjonalnego strzyżenia damskiego, które podkreśli Twój charakter i styl. Po wizycie u nas, Twoja nowa fryzura stanie się Twoją wizytówką – bądź gotowa zabłysnąć nowym wyglądem!

Bierzemy pod uwagę rodzaje włosów: doradzimy i wdrożymy

Cienkie czy grube? Długie, średnie czy krótkie? Fryzjerzy zawsze biorą pod uwagę rodzaj i kondycję włosów. Dla nas piękno naszych klientów to nie tylko słowa. Chcemy, abyś cieszył się swoją fryzurą, został naszym stałym klientem, eksperymentował, dołączył do poziomu usług dostępnych w Paryżu i spróbował czegoś niezwykłego.

Nasi fryzjerzy posiadają nie tylko cały niezbędny zaawansowany sprzęt do magicznej pracy nad fryzurą, ale także kosmetyki, farby, żele najbardziej znanych marek. I doświadczenie! Wielu naszych mistrzów zajmuje się swoją ulubioną pracą od ponad 10 lub nawet 15 lat.

Zostały jakieś pytania? zostaw kontakt, a my oddzwonimy

Ceny strzyżeń damskich
Mistrz
Główny mistrz
Strzyżenie grzywki 50 zł
Rezerwacja
online