light makijaż

Czym jest light makijaż, gdzie i kiedy jest odpowiedni i dlaczego jest bardziej skomplikowany niż mogłoby się wydawać?

Light makijaż to mistrzowska gra odcieniami i fakturami

Tylko profesjonalista może podkreślić naturalne piękno bez nadmiaru kosmetyków za pomocą wysokiej jakości profesjonalnych produktów. Bardzo ważne jest wyczucie, dzięki czemu można zobaczyć efekt końcowy jeszcze przed rozpoczęciem pracy.

Light makijaż jest popularny wśród młodych dziewcząt. Nie wymaga dużej liczby akcentów kolorystycznych i dużo czasu, więc jego koszt nie jest wysoki. Wystarczy umówić się na wizytę online lub telefonicznie, przyjść o wyznaczonej godzinie i zaufać naszym specjalistom.

Zapisz się na light makijaż

Jak nasi specjaliści stworzą Twój wizerunek?

Wizażyści z sieci salonów kosmetycznych PIED-DE-POULE muszą oczyścić skórę twarzy przed nałożeniem produktów dekoracyjnych.

Etapy light makijażu:

  • oczyszczanie skóry, nawilżanie (tonik, balsam, maseczka ​​w razie potrzeby);
  • wzdłuż linii masażu nakłada się bazę makijażu, podkład lub fluid z ochroną przeciwsłoneczną. Krem BB stał się doskonałą alternatywą i łączy w sobie składniki chroniące przed słońcem, podkład, funkcje nawilżające i pielęgnacyjne, maskuje i wyrównuje odcień skóry, a także zwalcza oznaki starzenia;​
  • w razie potrzeby skóra jest dodatkowo matowiona pudrem mineralnym, na kości jarzmowe nakładany jest róż o naturalnym odcieniu. Korekta owalu twarzy odbywa się dzięki podświetleniu;
  • brwi podkreślane są cieniami pudrowymi lub specjalnymi aplikatorami z farbą, które powinny pasować do głównego koloru włosów;
  • oczy podkreślane są cieniami w naturalnych, matowych kolorach lub dobrze cieniowaną kredką;
  • wybiera się brązowy bądź szary tusz do rzęs (zasadą konceptualną light visage jest naturalność);
  • nakładany jest błyszczyk lub balsam o neutralnym kolorze o odpowiednim odcieniu.

Średnio specjalista salonu PIED-DE-POULE poświęca na cały proces 20 minut. Współpracujemy ze sprawdzonymi francuskimi i amerykańskimi markami, dzięki czemu możesz spać spokojnie: stworzony wizerunek sprawi Ci przyjemność przez cały niezbędny czas.

Jakie sekrety ma PIED-DE-POULE?

Light makijaż będzie łatwy i naturalny, jeśli będziesz pamiętać o pewnych niuansach. Od kilku lat uczymy naszych wizażystów prawidłowej techniki makijażu, a teraz jesteśmy gotowi ujawnić niektóre tajniki perfekcyjnego makijażu.

Na przykład ostre przejścia kolorów sprawiają, że twarz jest nienaturalna. W makijażu zapomnij o szerokich, grubych liniach, czarnym ołówku i wyraźnych obramowaniach.

Dzięki poradom i konsultacjom wizażystów i kosmetologów naszego salonu będziesz wyglądać jak milion dolarów. Aby skorzystać z usługi skontaktuj się z managerem ds. pracy z klienta i umów się na wizytę w dogodnym dla Ciebie terminie. O resztę zadbamy my.

Zapisz się na light makijaż

Ceny makijaż
Makijaż dzienny 120 zł
Makijaż koktajlowy 150 zł
Makijaż wieczorowy 180 zł
Makijaż okolicznościowy 250 zł
Dodatkowe rzęsy 15 zł
Rezerwacja
online