Wieczorny Makijaż

Sztuka zachwycania wyglądem, talent przyciągania podziwu, oczarowywanie płci przeciwnej w jednej chwili, skupienie uwagi na korzystnych cechach - to wszystko łączy wieczorny makijaż.

Unikalne podejście i niepowtarzalne stylizacje

Nasze credo to opracowywanie nietuzinkowych podejść do każdego klienta, zwłaszcza w tak osobistej i delikatnej dziedzinie jak makijaż.

Kompleksowa praca wizażystów pozwala stworzyć wieczorny wygląd, który podkreśli wyłącznie pozytywne, mocne strony urody i zagwarantuje, że to, co chcesz ukryć, pozostanie w cieniu. Zawsze uwzględniamy oświetlenie miejsca, w którym planujesz zabłysnąć. Nasz ekspert od wizerunku zawsze weźmie pod uwagę rodzaj i intensywność oświetlenia, aby Twoje piękno było dosłownie w najlepszym świetle.

Bierzemy pod uwagę również wybór garderoby, akcesoriów, biżuterii i fryzury - to cały kompleks czynników, które może ocenić i uwzględnić tylko prawdziwy profesjonalny wizażysta. Nie zapominamy o indywidualnych życzeniach: matowe cienie czy te z połyskiem, gra światła i cienia, delikatne lub ostre przejścia - wszystko zostanie zrobione tak, jak chcesz. Wizażysta zaoferuje kilka wariantów, opierając się na swoim doświadczeniu i Twoich wymaganiach.

Znamy trendy: najlepsze z Europy i Hollywoodu

W świecie mody i urody nie ma nic stałego. Trendy w branży beauty to potwierdzają - niemal co tydzień na czerwonym dywanie lub wybiegu można zobaczyć coś nowego, nietuzinkowego, ekskluzywnego.

Nasi specjaliści uważnie śledzą europejską modę, dostosowując nowe trendy do wymagań i życzeń europejskich kobiet. W efekcie powstaje unikatowa synergia niepowtarzalnego, autentycznego stylu i światowych trendów.

Możesz być pewna, że Twój wieczorny makijaż będzie równie efektowny, oryginalny, jaskrawy, zapadający w pamięć, a jednocześnie indywidualny.

Zapisz się na wieczorny makijaż

Jak przebiega procedura?

Czas, jaki będzie potrzebny mistrzowi, zależy od trudności postawionego przed nim zadania.

Wieczorny makijaż to kompleksowa procedura. Średni czas trwania to 1 godzina.

  • Konsultacja. Rozmawiasz z ekspertem, określa on stan Twojej skóry i pyta o oczekiwany rezultat.
  • Oczyszczanie za pomocą profesjonalnych produktów, mleczka i toniku. Przygotowanie skóry do idealnego nałożenia kosmetyków.
  • Nawilżanie skóry, ponieważ czeka ją poważne wyzwanie.
  • Nakładanie podkładu.
  • Nakładanie kosmetyków premium od światowych marek. Wszystko - od tuszu, eyelineru, podkładu po balsam do ust i pomadkę - to sprawdzone przez nas produkty najwyższej jakości.
  • Utrwalenie, abyś czuła się komfortowo w każdej sytuacji, która może się pojawić w ciągu wieczoru.
Ceny makijaż
Makijaż dzienny 120 zł
Makijaż koktajlowy 150 zł
Makijaż wieczorowy 180 zł
Makijaż okolicznościowy 250 zł
Dodatkowe rzęsy 15 zł
Rezerwacja
online