Manicure hybrydowy

Manicure to ważna część pielęgnacji ciała. W ostatnim czasie manicure hybrydowy zyskuje coraz większą popularność w porównaniu z klasyczną pielęgnacją paznokci przy użyciu narzędzi tnących. Szukasz manicure hybrydowego w Wrocławiu?

W naszym salonie znajdziesz mistrzów klasy mistrzowskiej!

Manicure hybrydowy - istota metody

Manicure hybrydowy to metoda, w której wałek paznokciowy jest obrabiany specjalnym urządzeniem z wymiennymi frezami obrotowymi. Narzędzia tnące nie są używane, co oznacza, że ryzyko urazu i zakażenia sprowadza się do zera.

Jeśli chcesz zrobić manicure hybrydowy w Wrocławiu, wybierz nasz salon. Skuteczność tego rodzaju obróbki płytki paznokcia zależy od dwóch czynników - jakości frezarki i kwalifikacji mistrza. Nawet jeśli przejdziesz lekcje manicure hybrydowego dla początkujących, będziesz musiał dużo i ciężko się szkolić. Dlatego po prostu powierz swoje ręce naszym mistrzom - i ciesz się wspaniałym rezultatem.

Jak prawidłowo wykonać manicure hybrydowy?

Aby osiągnąć sukces w manicure hybrydowym, czyli nieobrzesnym, ważne jest przestrzeganie kilku zasad:

  • Obrabiać tylko suchą skórę (a nie mokrą, jak w przypadku manicure obrzękowego);
  • Duże znaczenie ma właściwy wybór frezy: do płytki paznokcia potrzebna jest freza korundowa, a do skórek - diamentowa. Polerowanie paznokcia lepiej wykonać nasadką filcową;
  • Nie naciskać zbyt mocno, aby nie uszkodzić płytki paznokcia;
  • Potrzebne będą dodatkowe akcesoria - płatki waciane, pilniki, patyczki pomarańczowe.

Więcej informacji na temat manicure hybrydowego można znaleźć w lekcjach manicure hybrydowego w filmach szkoleniowych. Ale jeśli nie masz pewności co do swoich umiejętności i chcesz zagwarantować doskonały rezultat, wykonaj manicure hybrydowy w salonie u doświadczonego mistrza.

Ceny za manicure hybrydowy
Manicure 85 zł
Wzmocnienie paznokci 30 zł
Rezerwacja
online