Manicure hybrydowy

Manicure to ważna część pielęgnacji ciała. W ostatnim czasie manicure hybrydowy zyskuje coraz większą popularność w porównaniu z klasyczną pielęgnacją paznokci przy użyciu narzędzi tnących. Szukasz manicure hybrydowego w Wrocławiu?

W naszym salonie znajdziesz mistrzów klasy mistrzowskiej!

Manicure hybrydowy - istota metody

Manicure hybrydowy to metoda, w której wałek paznokciowy jest obrabiany specjalnym urządzeniem z wymiennymi frezami obrotowymi. Narzędzia tnące nie są używane, co oznacza, że ryzyko urazu i zakażenia sprowadza się do zera.

Jeśli chcesz zrobić manicure hybrydowy w Wrocławiu, wybierz nasz salon. Skuteczność tego rodzaju obróbki płytki paznokcia zależy od dwóch czynników - jakości frezarki i kwalifikacji mistrza. Nawet jeśli przejdziesz lekcje manicure hybrydowego dla początkujących, będziesz musiał dużo i ciężko się szkolić. Dlatego po prostu powierz swoje ręce naszym mistrzom - i ciesz się wspaniałym rezultatem.

Jak prawidłowo wykonać manicure hybrydowy?

Aby osiągnąć sukces w manicure hybrydowym, czyli nieobrzesnym, ważne jest przestrzeganie kilku zasad:

 • Obrabiać tylko suchą skórę (a nie mokrą, jak w przypadku manicure obrzękowego);
 • Duże znaczenie ma właściwy wybór frezy: do płytki paznokcia potrzebna jest freza korundowa, a do skórek - diamentowa. Polerowanie paznokcia lepiej wykonać nasadką filcową;
 • Nie naciskać zbyt mocno, aby nie uszkodzić płytki paznokcia;
 • Potrzebne będą dodatkowe akcesoria - płatki waciane, pilniki, patyczki pomarańczowe.

Więcej informacji na temat manicure hybrydowego można znaleźć w lekcjach manicure hybrydowego w filmach szkoleniowych. Ale jeśli nie masz pewności co do swoich umiejętności i chcesz zagwarantować doskonały rezultat, wykonaj manicure hybrydowy w salonie u doświadczonego mistrza.

Opinie klientów

 • Uwielbiam Twój salon. Szczególnie podoba mi się mistrz Yana w Shocie. Po jej zastosowaniu moje włosy wyglądają niesamowicie i są bardzo lśniące. Dla mnie jest to najlepszy salon pod każdym względem – zawsze fajna atmosfera i przyjaźni panowie.

 • Uwielbiam usługi stylizacji i makijażu w PDP. Zawsze bardzo fajna atmosfera, czuje się jak w domu. Dostaję też wiele komplementów na temat stylizacji i makijażu podczas różnych wydarzeń. I oczywiście zawsze polecam je moim znajomym.

 • Od ponad roku regularnie chodzę do PIED-DE-POULE na zabiegi pielęgnacyjne włosów BRAE. Dzięki niemu wyrosły mi zdrowe, długie włosy, o których marzyłam od dawna. Częściej niż opieką zajmuję się tylko stylizacją. Podoba mi się to, że mam do dyspozycji różnych specjalistów, ale zawsze otrzymuję tę samą profesjonalną usługę.

 • To są zabiegi, które wykonuję regularnie! Wszyscy mistrzowie zawsze słuchają próśb! Szczególnie upodobałam sobie Maxima w moich włosach, jest po prostu najlepszy! Jestem niezmiernie wdzięczny za jakość wykonanej pracy.

 • Chciałabym podziękować Waszemu salonowi! Uwzględniacie wszystkie moje życzenia dotyczące wyboru koloru włosów. Jestem  bardzo zadowolona z rezultatów!!! Miałam też zabieg na twarz i pedicure i bardzo mi się podobało!

 • Od ponad dwóch lat jestem stałą klientką sieci salonów PIED-DE-POULE. Najczęściej odwiedzam salon w centrum Kijowa , ponieważ jego lokalizacja jest dla mnie dogodna, a ponadto pracuje tam moja ulubiona wizażystka, Ira.

 • Poszłam na zabieg na włosy do Balmain (rozwiązał problem suchości włosów po rozjaśnianiu na blond). Artystka miała na imię Iya. Zrobiła mi wykład na temat pielęgnacji i pomogła wybrać odpowiednie produkty. Bardzo się cieszę, ten rytuał jest moją szansą na odbudowanie długości włosów po blondzie i warkoczach.

 • Salon PIED-DE-POULE to od wielu lat moje ulubione miejsce w Kijowie, którego nigdy nie zmieniam. Zawsze przyjazna atmosfera i wysoki poziom profesjonalizmu, i to jest ważne, jeśli przyjdziesz głodny, salon ma menu z pysznym i zdrowym jedzeniem, które dostarczane jest bardzo szybko!

 • Moja współpraca z salonem PIED-DE-POULE trwa już drugi rok, jestem bardzo zadowolona z jakości zabiegów, całego personelu i komunikacji. Uwielbiam to, że zawsze mogę znaleźć najlepszy czas, a także to, że dzięki salonowi nie omijają mnie żadne nowości z branży kosmetycznej, a zwłaszcza pielęgnacji włosów, bo tak bardzo je kocham!

Czekamy na Ciebie w naszym salonie

Dziękujemy!
Państwa zgłoszenie zostało wysłane, wkrótce skontaktujemy się z Państwem.
More:
Umów się
Inne sposoby zapisu