Fryzury dla gości weselnych

Dzisiejsze wesela coraz bardziej przypominają kadry z hollywoodzkich filmów. Każdy szczegół jest z góry przemyślany i pasuje do całości. Dotyczy to również wyglądu gości weselnych. Często pewien dress code jest już wpisany w zaproszenie ślubne. Krewnych i przyjaciół pary zachęcamy do jej śledzenia.

Fryzury dla gości weselnych wyróżniają się powagą, ale jednocześnie lakonicznością. Niezwykle ważne jest zachowanie równowagi między oryginalnością a elegancją, ponieważ głównym bohaterem jest Pana Młoda, która w trakcie wydarzenia przez gości nie może zejść na drugi plan. Takie zadanie może wykonać tylko profesjonalny fryzjer. Nasz salon przygotuje Cię do ważnego wydarzenia tak szybko i tanio, jak to tylko możliwe.

Niuanse fryzur ślubnych gości

Główną zasadą dotyczącą fryzur dla gości weselnych jest wygoda. Fryzura nie powinna być zbyt wyszukana ani nie może być zbyt obszerna. Na nogach trzeba będzie spędzić co najmniej pół dnia: ceremonia ślubna w urzędzie stanu cywilnego, sesja zdjęciowa, bankiet, tańce i konkursy. Wszystko to wystawi Twoje włosy na próbę. Mimo tego wszystkiego żaden pukiel nie ma prawa wypaść z koku.

Drugim ważnym niuansem, który musi spełniać fryzura dla gościa weselnego jest stosowność. Jeśli impreza jest tematyczna, to konieczne jest uwzględnienie wybranej stylistyki. Ponadto fryzura powinna być dopasowana do sukienki i makijażu. Tylko w tym przypadku uda się uzyskać kompletną i piękną kreację.

Każda, nawet najprostsza fryzura dla gości weselnych będzie wyglądała spektakularnie, jeśli zostanie uzupełniona dodatkami. Najczęściej stosuje się żywe lub sztuczne kwiaty, wstążki, opaski i wieńce.

Pięknie ułożone rozpuszczone włosy podkreślą atrakcyjność każdej kobiety. Jeśli nie wiesz, jaką fryzurę wybrać, postaw na schludnym lokom. Szczególnie stylowo wyglądają z suknią wieczorową.

Fryzury na przyjęcie weselne

Długie włosy zebrane w kok to klasyka gatunku. Taka fryzura pasuje absolutnie do każdego, niezależnie od kształtu twarzy i rodzaju włosów. Kok może być wysoki i surowy, ale też niski i niedbały. Kilka kręconych pasm, które celowo wypadają z włosów nadaje romantycznego charakteru.

Zgrabny i wysoki kucyk wygląda świetnie zarówno na włosach kręconych, jak i prostych. Dodatkowa objętość powstaje poprzez rozczesanie włosów. Jedwabna lub aksamitna wstążka to idealny dodatek do kucyka.

W minionym sezonie warkocze znalazły się na szczycie modowych trendów. Planując ślub, weź pod uwagę te opcje:

  • Warkocz wodospadowy. Warkocz jest zapleciony w koło, ale część pasm jest wypuszczona z warkocza.
  • Warkoczyki greckie. Warkocz grecki składa się z kilku małych warkoczyków o różnej szerokości i złożoności.
  • Fishtail. Dwupasmowy warkocz, który wygląda dość nietypowo.
  • Kwiatowe warkocze. Warkocz bądź fryzura pleciona jest stworzona z pofalowanych włosów, a następnie zwinięta w kształt kwiatu.

Dziewczyny z długimi włosami często wybierają fryzury typu "muszelka". Ta fryzura dla gości weselnych podkreśla status pani i akcentuje jej długą szyję i delikatną linię ramion.

Męskie fryzury na wesele

Wiele osób uważa, że mężczyźni nie potrzebują usług makijażystów i fryzjerów. Niemniej jednak zaproszenie na uroczystą imprezę zobowiązuje do schludnego wyglądu. Osobom o sztywnych włosach zaleca się odświeżenie fryzury i przycięcie na poziomie skroni.

Osoby z miękkimi włosami o długości co najmniej 5 cm mogą poddać się stylizacji. Stylowo wyglądają włosy zaczesane do tyłu. Długie włosy powinny być zaczesane do tyłu w koński ogon, aby uniknąć niechlujnego wyglądu.

Specjaliści z naszego salonu są gotowi pomóc Ci stworzyć kreację na ślub. Umów się na konsultację w celu omówienia wszystkich szczegółów. Nasi fryzjerzy pomogą Ci wybrać najlepszą fryzurę i podadzą cenę.

Ceny fryzur ślubnych dla gości
Długość włosów
Mistrz
Główny mistrz
Fryzura 200 zł
Rezerwacja
online