Klasyczny pedicure

Troskliwe podejście do własnego wyglądu, dbałość o szczegóły - to gwarancja pewności siebie w każdej sytuacji, niezależnie od garderoby. To wyraz staranności, bezkompromisowego stylu i pedantyzmu.

Piękne stopy: przyjemna troska o siebie

Pedicure staje się koniecznością zarówno dla mężczyzn, jak i pięknych kobiet, ponieważ pielęgnacja nie może być wybiórcza.

Pedicure to wyjątkowa procedura, podczas której można się zrelaksować i czerpać prawdziwą przyjemność, podczas gdy mistrz dba o Twoje stopy.

Dzięki salonowej pielęgnacji:

  • Zapomnisz, co to są odciski i modzele.
  • Skóra stanie się miękka, elastyczna i nawilżona.
  • Paznokcie będą równomierne i gładkie.

Dodatkowo, regularne profesjonalne zadbanie o swoje stopy co najmniej raz w miesiącu oznacza dbanie o zdrowie, eliminując wkręcające się paznokcie, nieprzyjemny zapach i zgrubienie naskórka.

Delikatne traktowanie i profesjonalizm: klucz do dobrej obsługi. Klasyczna odmiana procedury obejmuje użycie narzędzi mechanicznych. Za ich pomocą mistrz koryguje skórę około paznokcia i kształt paznokcia, usuwa martwe warstwy. W celu uzyskania najlepszych rezultatów można zastosować środki zmiękczające i parowanie.

Jesteśmy wszyscy jednostkowi, podobnie jak nasza fizjologia, dlatego nie można oferować usług paznokciowych na zasadzie szablonu. Uwzględnia się indywidualne cechy stóp i palców, stan zdrowia, ewentualne wady - dobiera się środki i łagodne metody do eliminacji tych niedoskonałości.

Mamy pełne zaufanie do naszych specjalistów - wszyscy są wykwalifikowani i doświadczeni, uważni i staranni, abyście doznawali przyjemności, wychodzili z salonu zadowoleni z obsługi, w doskonałym nastroju i w pełni pewni siebie.

Zapisz się na klasyczny pedicure

Twoje bezpieczeństwo i spokój to nasz priorytet

Podczas standardowej usługi pedicure używane są różne akcesoria, które mają kontakt ze skórą. Pomimo że profesjonalizm specjalisty wyklucza urazy i dyskomfort, dbamy o dokładność i sterylność wszystkiego, co ma kontakt z klientem.

Akcesoria przechodzą trzykrotne czyszczenie i dezynfekcję - w specjalnych roztworach dezynfekujących, podczas ręcznego mycia i przy wysokich temperaturach w piecu sterylizacyjnym.

Hermetyczne paczki z gotowym zestawem wszystkiego, co niezbędne, są otwierane osobiście przed klientem.

Podczas usług pedicure stosujemy produkty sprawdzonych przez nas marek - to kosmetyki premium od Zuda, Padopharm, Footlogic.

Etap pedicure: od konsultacji do zaleceń

  • Indywidualność dla każdego gościa to nie tylko puste słowa. Dlatego zanim rozpoczniemy pracę, mistrz przeprowadzi diagnostykę i porozmawia z Tobą w komfortowych warunkach.
  • Następnie należy przygotować się do mechanicznego czyszczenia. Aby skóra stała się miękka i elastyczna, zostanie rozparzona. W kutykulę wmasowuje się specjalne oleje.
  • Następny etap - stopa i pięta. Usuwane są zrogowaciałe warstwy skóry. Nie poczujesz niczego poza przyjemnymi doznaniami.
  • Paluszki, kutykula, paznokcie są również obrabiane tak samo jak przy manicure - wszystko jest korygowane i obcinane.
  • Aby sprawić, żebyś się zrelaksował, na ostatnim etapie specjalista używa kremów i balsamów.
  • Spersonalizowana obsługa zostanie podkreślona specjalnie dla Ciebie opracowanym programem do pielęgnacji domowej.

Zapisz się na klasyczny pedicure

Rezerwacja
online