Koloryzacja

Jednym z najłatwiejszych i najskuteczniejszych sposobów na odświeżenie zwykłego wyglądu jest koloryzacja. Nadaje się zarówno dla konserwatywnych pań, jak i dziewcząt, które lubią eksperymentować. Spraw sobie przyjemność i ufarbuj włosy na kilka odcieni jednocześnie. To piękne, stylowe i nowoczesne. Specjaliści naszego salonu oferują farbowanie włosów w Polsce w przystępnej cenie. Zapisz się na zabieg już teraz, a jutro dobierzemy odcienie do Twojej nowej fryzury.

Korzyści z koloryzacji włosów

Koloryzacja to świetne pole do eksperymentów. Można mieszać różne kolory, stosować różne techniki i farbować włosy o dowolnej długości. Wszystko, co musisz zrobić, to wziąć pod uwagę swój typ kolorystyczny i odpowiednio podkreślić mocne strony swojego wyglądu.

Zalety koloryzacji są oczywiste:

  • Różnorodność. Istnieje wiele kombinacji kolorów i odcieni. Im jaśniej, tym lepiej - to główne motto koloryzacji.
  • Wszechstronność. Dla każdego typu urody można znaleźć idealną kombinację kolorów. Blondynki i brunetki, dziewczyny o jasnej i ciemnej karnacji - każdy może znaleźć fajne kolory do koloryzacji włosów.
  • Skuteczność. Farbowane pasma wyglądają na pełne objętości, lśnią zdrowiem i błyszczą w świetle.

Może się wydawać, że koloryzacja jest odpowiednia tylko dla blondynek lub jasnowłosych kobiet. Eksperci twierdzą jednak, że ten rodzaj koloryzacji pozwala uzyskać tłoczone i niejednorodne kolory nawet na ciemnych włosach. Piękno brązowowłosych i brunetek podkreśla paleta naturalnych odcieni: karmel, czekolada, kawa.

Indywidualne podejście do salonu

Aby stworzyć niepowtarzalny kontrast, mistrz indywidualnie wybiera opcję koloryzacji. Koloryzacja może być podłużna, pikselowa, poprzeczna lub strefowa. Koloryzacja jasnymi kolorami jest nadal w modzie. Ta technika wygląda szczególnie imponująco, gdy koloryzacja jest ukryta w środkowej warstwie włosów i jest zauważalna tylko podczas ruchu.

Nasze salony w Wrocławiu zapraszają wszystkich na koloryzację. Razem z mistrzami stworzysz swoją własną, niepowtarzalną fryzurę. Przynieś przykłady swoich ulubionych prac, a nasi fryzjerzy będą mogli je dokładnie odtworzyć. Nie trać czasu, zapisz się na zabieg online!

Ceny farbowania włosów
Długość włosów
Dekoloryzacja (1 stage) 220 zł
Rezerwacja
online