Ombré

Ombre to jedna z wiodących profesjonalnych technik farbowania. Pierwotnie ta technika koloryzacji była stosowana do tworzenia efektu spalonych słońcem włosów. Dziś ombré wykorzystuje się do przejścia z ciemniejszych do jaśniejszych odcieni i odwrotnie. Nadaje się dla kobiet w każdym wieku, ponieważ wygląda elegancko i nowocześnie. Farbowanie ombre to podstawowa usługa naszego salonu. Jeśli od dawna chciałaś dokonać modnej zmiany w swoim wyglądzie, to zapisz się na wizytę już teraz.

Kilka słów o rodzajach ombré

Zauważalne poziome przejście koloru jest charakterystyczną cechą ombré. Najpopularniejszym rodzajem rozjaśnienia jest subtelny gradient od ciemniejszych korzeni do jaśniejszych końców. Taka fryzura może wyglądać jak najbardziej naturalnie.

Odwrócone ombré polega na przyciemnieniu końcówek włosów i rozjaśnieniu odrostów. To świetny wybór dla blondynek i dziewczyn o jasnych włosach. Oryginalny wyglądają pasemka z ostrym przejściem kolorów. Wybierając kontrastujące kolory, które harmonijnie ze sobą współgrają, można uzyskać niepowtarzalną fryzurę.

Kolorowe ombré to niekwestionowany hit wśród młodzieży. Modne są wszystkie odcienie różu, pomarańczu, fioletu, zieleni. Co ciekawe, ta koloryzacja ozdobi każdą długość włosów, nawet krótkie fryzury.

Zalety metody ombré

Podobnie jak wszystkie koloryzacje włosów, koloryzacja ombré ułatwia zmianę wyglądu i podkreślenie mocnych stron stylizacji. Dobierając odpowiednie odcienie kolorów, można optycznie skorygować rysy twarzy i ukryć pewne niedoskonałości.

Farbowanie ombre ma również inne zalety:

  • Uniwersalność. Każda kobieta może wybrać swój własny wariant pasemek przy użyciu tej technologii.
  • Praktyczność. Jeśli naturalny kolor zostanie zachowany u nasady włosów, to częstotliwość ponownych zabiegów znacznie się zmniejszy.
  • Zmienność. Doświadczony specjalista może stworzyć zarówno płynne, jak i gwałtowne przejścia. Paleta kolorów jest ograniczona jedynie Twoją wyobraźnią.
  • Skuteczność. Farbowanie ombre dodaje włosom wizualnej objętości i gęstości.

Farbowanie włosów metodą ombre to usługa z najwyższej półki. Z jego pomocą tysiące kobiet zmieniło swój wygląd. Już teraz zapisz się na wizytę u profesjonalnych specjalistów z naszego salonu. Specjaliści odpowiedzą Ci na wszystkie pytania i doradzą, jak dbać o włosy.

Ceny farbowania włosów
Długość włosów
Dekoloryzacja (1 stage) 220 zł
Rezerwacja
online