Kształt brwi

Światowi styliści mówią nam, że to linia brwi określa geometrię twarzy i jest podstawą każdego wyglądu. Specjaliści z PIED-DE-POULE znają wszystkie subtelności tworzenia idealnych brwi. Wykonują modeling, makijaż, farbowanie i korektę, słowem każdy zabieg, który pomoże zyskać twarzy wyrazistość i harmonijność.

Modelowanie brwi

Modelowanie brwi to zabieg, który całkowicie zmienia ich kształt. W zależności od owalnego kształtu i typu twarzy, kroju i kształtu oczu, koloru włosów, a nawet fryzury, Specjalista dobiera łuk, długość, kształt, kolor i jego nasycenie, a także gęstość włosów. Dopasowuje również kształt pasujący do makijażu danej twarzy.

W zależności od pożądanego rezultatu wybiera się metodę jego osiągnięcia. Najprostsza technika składa się z kilku kroków:

 1. Wybór formy i koloru.
 2. Przygotowanie do farbowania z zastosowaniem środków czyszczących.
 3. Kształtowanie pożądanego konturu brwi za pomocą specjalnej pasty.
 4. Poprzez zabarwienie łuku brwiowego specjalną pastą lub rozjaśniaczem.
 5. Farbowanie włosków.
 6. Usuwanie włosków wystających poza kontur nowych brwi.

Dla kobiet z wąskimi i skąpymi brwiami, specjalista może polecić zwiększenie powiek lub makijaż permanentny. Głównym celem specjalisty od brwi w studiu jest sprawienie, aby oczy klientki były bardziej wyraziste, a jej twarz bardziej harmonijna.

Modelowanie trwa około 40-60 minut, w zależności od stopnia skomplikowania. Zabieg ten wymaga niewielkiego przygotowania, tzn. przez 2-3 tygodni przed zabiegiem nie należy wyrywać włosów. Lepiej też ich nie malować. Możesz przyspieszyć ich wzrost poprzez stosowanie specjalnych kosmetyków.

Zapisz się na modelowanie brwi

Zabiegi na brwi

PIED-DE-POULE świadczy szeroki zakres usług, w tym:

 1. Kolagenizacja - stylizacja zabłąkanych włosów.
 2. Przedłużanie - technika podobna do przedłużania rzęs, polega na przyklejaniu pojedynczych włosków lub całych pasków za pomocą przezroczystego kleju. Dla osób, które chcą ukryć łyse plamy lub blizny.
 3. Microblading - technika polegająca na tworzeniu bardzo cienkich włosków metodą ręcznego tatuowania.
 4. Pudrowanie - wstrzykiwanie płynnego pigmentu do powierzchownej warstwy podskórnej; służy do wypełniania szczeliny i korekta kształtu.
 5. Biofiksacja - długotrwały efekt "warstwowy" przy użyciu kleju utrwalającego, a następnie zabarwienie kolorem lub henną.

Korekta brwi

Korekta polega na usunięciu części włosów, które zaburzają kontur brwi.

Regulacja brwi polega na usunięciu części zabłąkanych włosków, które łamią kontur i zmieniają łuk łuku. Rezultat jest prawie niezmienny, ale nasz specjalista zapewni Ci ładniejsze, bardziej uporządkowane i wyraźniejsze brwi.

Dostępne metody korekcji:

 • Użycie pęsety. Niedroga i precyzyjna metoda usuwania niechcianych włosów. Pęseta to niedroga i precyzyjna metoda usuwania płaskich i niechcianych włosów. Ten tradycyjny sposób jest najpopularniejszy z uwagi na swoją cenę, jednakże w przypadku nadwrażliwości o charakterze osobniczym może powodować lekki ból. Chwytając włoski po kolei specjalista szybko je wyrywa, nadając pożądany kształt. Na koniec zabiegu skóra jest dezynfekowana i nakładany jest krem łagodzący. Czas trwania zabiegu: około 15 minut. Efekt utrzymuje się ok. 3-4 tygodnie.
 • Za pomocą bawełnianej lub lnianej nici. Ten ta profesjonalna korekta nazywana jest "tradingiem" i wymaga pewnych umiejętności. Palcami specjalista od brwi napina, a następnie luzuje sploty nici, chwytając w ten sposób pętlą nadmiar włosów. W ten sposób nadmiar włosków na brwiach zostaje złapany w pętlę i wyrwany z korzeniami. Zabieg jest podobny do tego wykonywanego przy pomocy pęsety, ale jest mniej bolesny. Trwa Około 15-20 minut. Efekt utrzymuje się przez 3-4 tygodnie.
 • Za pomocą wosku lub specjalnych pasków do depilacji. Wosk nakłada się specjalnym patyczkiem i pokrywa ściereczką lub paskiem do depilacji. Lzawienie przeciwko wzrostowi włosów, dezynfekuje i łagodzi skórę z odpowiednimi produktami. Czas trwania zabiegu wynosi zazwyczaj do 15 minut. Ten rodzaj zabiegu jest najpopularniejszy, ponieważ mogą zachować swoje idealne brwi przez okres do półtora miesiąca. Usuwamy tak nawet uporczywe blond włoski, które są prawie niewidoczne.
 • Laser. Zabieg laserowy jest najdroższy. Koszty i częstotliwość zabiegi w salonie wykonujemy w odstępach od 1 do 1,5 miesiąca. Światło niszczy mieszek włosowy, nie uszkadzając skóry. Stopniowo mieszek włosowy obumiera i włosy przestają rosnąć. Później włosy będą wymagały zabiegu mniej więcej raz w roku.

Zapisz się na korekta brwi

Farbowanie brwi

Salon kosmetyczny PIED-DE-POULE w Wrocławiu oferuje farbowanie brwi henną i profesjonalny wytrwały barwnik. Oba produkty są skuteczne, ale dają różne wyniki.

Henna jest naturalnym barwnikiem, ponieważ jest wytwarzana z liści lawsonii bezbronnej. Nie stosujemy tutaj utleniaczy i innych środków chemicznych. Farbowanie brwi henną jest również uznawane za biotatuaż. Produkt wystarczy rozcieńczyć chłodną wodą w odpowiednich proporcjach Wystarczy rozcieńczyć środek chłodną wodą w odpowiednich proporcjach, aby uzyskać odcienie od brązowo-złotego do ciemnej czekolady.

Wysokiej jakości i nowoczesne kolory zawierają podkład barwiący i odpowiednią emulsję, mogą tam także się znajdować substancje pielęgnacyjne, takie jak witamina E czy olejek arganowy.

Skutecznie farbują każde pasmo włosów, nie wysuszając ich i nie niszcząc. Dostępna jest szeroka paleta kolorów, od złotego blondu po czerń węglową. Wybór konkretnego koloru zależy od oczekiwanego efektu. Proces farbowania Proces farbowania nadaje naturalny wygląd. Ta metoda jest najlepszym wyborem dla osób, które mają krzaczaste i dobrze uformowane brwi, a jednocześnie chcą mieć bardziej intensywny kolor.

Brwi rzadkie lub dość skąpe, z drobnymi włoskami lub bez. Salon kosmetyczny PIED-DE-POULE w Wrocławiu zaleca farbowanie henną. Wraz z włosami barwi skórę. Możemy tutaj pozyskać wyraźna linia graficzna, a także maskowanie braku włosów w niektórych przypadkach.

Zapisz się na farbowanie brwi

Ceny regulację brwi
Modelowanie brwi 60 zł
Regulacja brwi woskiem 50 zł
SPA dla brwi 30 zł
Laminacja brwi 160 zł
Rezerwacja
online