Męskie fryzury

Męskie wizyty w salonie kosmetycznym już dawno przestały być nieprzyzwoite. Dbanie o swój wygląd to wymóg czasów, ukłon w stronę siebie i otoczenia. Nie bez powodu mówi się, że pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Fryzura pomoże uczynić to wrażenie doskonałym.

Nowoczesna fryzura męska to świetne pole do eksperymentów dla fryzjerów. Istnieją dziesiątki rodzajów strzyżeń i setki możliwych stylizacji, więc każdy może znaleźć idealny kształt. A z pomocą kosmetyków i produktów do stylizacji można utrzymać uzyskany efekt. Nasz salon zaprasza mieszkańców i goście z Polski na strzyżenie i stylizację. Doświadczeni mistrzowie udzielą konsultacji i wykonają wszystkie procedury jak najszybciej.

Klasyczne i nowoczesne fryzury męskie

Moda męska jest nie mniej zróżnicowana niż damska. Styliści oferują silnej połowie ludzkości podkreślenie ich indywidualnego stylu nie tylko ubraniami, ale także fryzurami:

  • Klasyczne. Włosy o długości 5 cm, krótsze przy skroniach i dłuższe na czubku głowy. Pasma są zaczesane do tyłu, odsłaniając twarz.
  • Romantyczna. Charakterystyczne są wydłużone pasma, grzywka i włosy delikatnie opadające na czoło.
  • Sportowy. Fryzura jest praktyczna i lakoniczna . Włosy mają do 2 cm długości, a fryzjer przycina je maszynką do strzyżenia. Powiedzmy "fade" - zadymione przejście długości.
  • Kreatywny. Wszystko jest możliwe: od asymetrycznych pasm i kolorowych loków po wzory i sploty.

Wybierając fryzurę, należy wziąć pod uwagę cechy swojego wyglądu, kształt twarzy i gęstość włosów. Odpowiednio dobrana fryzura pozwoli podkreślić atuty i delikatnie ukryć niedoskonałości. Przykładowo, harmonijny kształt owalnej twarzy najlepiej podkreśli fryzura zaczesana do tyłu lub z grzywką. Nadmierną krągłość ukryją asymetryczne fryzury dla mężczyzn, a także powściągliwe warianty irokezów. Wyrzeźbione kości policzkowe i wąski podbródek podkreślą krótkie fryzury z przedziałkiem z boku.

Kilka słów o stylizacji męskich fryzur

Większość męskich fryzur wymaga stylizacji. Nie trzeba się tego obawiać, gdyż współczesny arsenał produktów pozwala na łatwe i szybkie wykonanie tej manipulacji. Osoby z krótkimi włosami powinny zaopatrzyć się w żel lub wosk do utrwalania poszczególnych pasm. Niesforne loki można "ujarzmić" glinką. Długie włosy można utrwalić pomadą lub briolem.

Jeśli chodzi o narzędzia do stylizacji, nie można obejść się bez suszarki do włosów i kilku rodzajów szczotek. Kręcone włosy można wyprostować prostownicą. Pamiętaj o dokładnym spłukiwaniu produktów do stylizacji, aby włosy wyglądały świeżo i czysto. Wybierz szampon, który pasuje do rodzaju skóry głowy, a nie tylko włosów.

Fryzury męskie w Wrocławiu

W naszym salonie każdy może wybrać stylową fryzurę lub wykonać stylizację. Profesjonalni fryzjerzy chętnie zrealizują każdy pomysł. Aby uzyskać konsultację lub umówić się na wizytę, skontaktuj się z administratorem w wygodny dla siebie sposób.

Rezerwacja
online