Kombinowane oczyszczanie twarzy

Nic nie jest tak cenne i nie kosztuje tak drogo, jak zdrowie. Skóra to największy organ człowieka, a troszczenie się o jej zdrowie to obowiązek. Przecież dbasz o serce, kiedy rytm jest zaburzony, smarujesz bolące stawy maścią i rozgrzewasz plecy, więc dlaczego powierzchnia Twojego ciała miałaby być wyjątkiem?

Kombinowane oczyszczanie twarzy w salonie to kompleksowa procedura pielęgnacyjna

Łączy w sobie działanie ultradźwięków i tradycyjne mechaniczne oczyszczanie. Efekt tego podejścia jest maksymalny: znikają zaskórniki, oczyszczają się pory, usuwana jest zrogowaciała warstwa naskórka, a na twarzy pojawia się zdrowy róż.

Kto wykonuje usługę?

Jak przebiega kombinowane oczyszczanie twarzy, cena usługi?

Od zmęczonej skóry do delikatnego, świeżego, odmłodzonego wyglądu dzieli Cię sześć kroków:

  • Wybierz kosmetologa na stronie PIED-DE-POULE i umów się na sesję w wygodny dla Ciebie sposób. Jeśli odwiedzasz kosmetologa po raz pierwszy i nie wiesz, jakie procedury są potrzebne, zapisz się na spotkanie konsultacyjne. Specjalista oceni stan Twojej twarzy, przeprowadzi badania i opracuje plan procedur.
  • W dniu umówionej wizyty, proszę pojawić się na miejscu. Zaleca się przyjście bez makijażu, w każdym przypadku będzie on musiał zostać usunięty w trakcie procedury.
  • Na początku na skórę nakładana jest maska parująca. Otwiera to pory.
  • Następnie urządzenie ultradźwiękowe masuje skórę krótkimi impulsami, a specjalna łopatka usuwa martwy odłamujący się naskórek.
  • Głębokie oczyszczanie odbywa się mechanicznie. Specjalne narzędzia (pętle, łyżeczki) usuwają brud i sebum z każdej pory.
  • Ostatnim etapem są łagodzące procedury. Kosmetolog nakłada na twarz maskę antyseptyczną i nawilżający krem z minerałami i olejami. Gdy skóra jest czysta i świeża - składniki odżywcze wchłaniają się szybciej.

Kombinowane oczyszczanie twarzy zajmuje około godziny. Koszt jest ustalany indywidualnie. Skontaktuj się z administratorem salonu, a dowiesz się konkretnej kwoty.

Jak często potrzebna jest ta procedura?

Aby wyglądać młodziej i zdrowiej, zaleca się przeprowadzanie kompleksowego oczyszczania co trzy-cztery tygodnie (indywidualnie w zależności od potrzeb skóry, dla niektórych co trzy-cztery tygodnie, a dla innych co pół roku). Aby utrzymać efekt między wizytami, warto stosować się do zaleceń kosmetologa.

Jak się z nami skontaktować?

PIED-DE-POULE oferuje wszystkie nowoczesne środki komunikacji.

  • Zadzwoń do naszego menedżera pod numerem podanym na stronie (każdy salon ma swój własny numer i trafi do tego, gdzie jest potrzebny).
  • Napisz do nas w dowolnym komunikatorze.
  • Wyślij wiadomość na Facebooku, Instagramie, Telegramie.
  • Przyjdź do nas, zawsze chętnie witamy naszych klientów - poczęstujemy Cię filiżanką kawy i pomożemy wybrać odpowiednią procedurę.

PIED-DE-POULE to sieć salonów urody w Polsce. Przyjęliśmy doświadczenie zagraniczne, dostosowaliśmy je do realiów Polski i oferujemy usługi na światowym poziomie w cenach dostępnych dla każdej Polki.

Zapisz się na oczyszczanie twarzy

Rezerwacja
online