Peeling kawitacyjny

Obecnie człowiek nie może sobie pozwolić na niechlujny wygląd. Sposobów na dbanie o siebie jest dziś tysiące, a jednym z nich jest ultradźwiękowe oczyszczanie twarzy, znane również jako peeling kawitacyjny, w salonie. Zabieg ten ma charakter kosmetyczny, a nie medyczny. Mimo to, jego efektem jest znaczna poprawa jakości skóry.

Jak często należy umawiać się na kawitacyjny peeling twarzy w salonie?

Problemy ze skórą pojawiają się na skutek niewłaściwego odżywiania, braku snu, stresu oraz wpływu agresywnego środowiska. Mieszkańcy metropolii, takich jak Wrocław, muszą bardziej o siebie dbać, bo sadza, kurz i szybkie tempo życia nie sprzyjają organizmowi. Jednym ze sposobów na radzenie sobie z problemami skóry jest peeling kawitacyjny. Na szczęście, w Wrocławiu są salony kosmetyczne PIED-DE-POULE, które oferują ten zabieg, więc umówienie się na niego nie będzie trudne.

W celu umówienia wizyty najpierw odwiedź dermatologa. Konsultacja lekarska pomoże zidentyfikować przyczynę problemu. Jeśli jest to problem kosmetyczny, a nie medyczny, to zadzwoń do naszego administratora i umów się na peeling kawitacyjny w naszym salonie w dogodnym dla Ciebie terminie. Nie wahaj się i skontaktuj się z naszym administratorem, aby dowiedzieć się więcej o zaletach peelingu kawitacyjnego i umówić się na zabieg.

Ile kosztuje oczyszczanie twarzy ultradźwiękami?

Koszt wyliczany jest indywidualnie i zależy od kilku powodów:

  • skala problemu;
  • liczba opłaconych zabiegów;
  • głębokość czyszczenia;
  • oferty promocyjne.

W każdym razie skontaktowanie się z naszym kosmetologiem nie zaszkodzi zbytnio Twojemu budżetowi. Zapytaj administratora ile kosztuje ultradźwiękowe oczyszczanie twarzy w naszym salonie, a cena będzie dla Ciebie miłym zaskoczeniem, ponieważ z PIED-DE-POULE każda kobieta może sobie pozwolić na bycie piękną.

Zapisz się na ultradźwiękowe oczyszczanie twarzy

Profesjonaliści są dla nas wszystkim

Sprawdzenie poziomu kwalifikacji, kwalifikacji zawodowych, znajomości preparatów, a także umiejętności doboru odpowiedniego kremu lub balsamu dla klienta to obowiązkowa umiejętność dla naszych mistrzów. Rozumiemy, że nie chciałabyś trafić na słabych specjalistów. Bądź pewna, że w naszym salonie trafisz w ręce profesjonalistów z dużym doświadczeniem i sporą wiedzą. Dodatkowo każdy z naszych specjalistów zna psychologiczne niuanse świadczenia usług i w pół słowa zrozumie klienta. Ultradźwiękowe oczyszczanie twarzy w gabinecie kosmetycznym to dla wielu kobiet przełomowe wydarzenie, szczególny rytuał przemiany, a naszym głównym celem jest uczynienie tego rytuału komfortowym.

W jaki sposób kosmetolog wykonuje ultradźwiękowe oczyszczanie twarzy? Z czego korzystamy? Koszty

Maszyna wibruje, przekazując impuls do ciała, a mała szpatułka „zeskrobuje” warstwy naskórka. Zabieg polega na peelingu bądź na złuszczaniu z mikromasażem. Intensywny wpływ na ciało poprawia krążenie krwi, przepływ krwi stymuluje odżywienie skóry, pojawia się zdrowy rumieniec i zwiększa się turgor.

Maszyna wytwarza i przekazuje impuls do ciała, a mała szpatułka „zeskrobuje” warstwy naskórka.

W PIED-DE-POULE używamy importowanego sprzętu. Wicedyrektor jest stałym gościem międzynarodowych wystaw, skąd przywozi nowe metody i nowy sprzęt. Śledzimy najnowsze trendy w świecie kosmetologii i odmładzania. Piękne Ukrainki mogą teraz robić wszystko to, co robią eleganckie Francuzki i luksusowe Włoszki. Europejskie trendy już dotarły na Ukrainę!

Jak działa ultradźwiękowe oczyszczanie twarzy w salonie?

Specjalista pracuje indywidualnie z każdym gościem. Najpierw ma miejsce kilkuminutowa rozmowa ze specjalistą przypominająca wywiad. W trakcie tej rozmowy może być poruszony temat kawitacji twarzy. Konieczne jest zebranie jak największej liczby informacji, przeprowadzenie testów i przemyślenie planu pracy w celu uzyskania jak najlepszego wyniku, zwłaszcza jeśli chodzi o zabiegi takie jak kawitacja twarzy.

Chcesz być czarująca, zrobić wrażenie na ukochanej osobie nienagannie aksamitną skórą i zaskoczyć koleżanki swoim świeżym wyglądem? Nie ociągaj się i przekaż kosmetyczce wszystkie niezbędne szczegóły.

Po zebraniu anamnezy specjalista przeprowadzi prace przygotowawcze. Pozostałości kosmetyków dekoracyjnych i kremu są usuwane. Ogrzane ciało podlega wpływowi urządzenia (po ekspozycji na żel, który otwiera pory, skórę traktuje się skruberem ultradźwiękowym). Proces jest przyjemny, a efekt widoczny już po pierwszej sesji: skóra staje się bardziej miękka i jej wygląd zyskuje na atrakcyjności.

Zwieńczeniem każdego spotkania z mistrzem jest nałożenie maseczki odżywczej. Pobudzony nabłonek (oczyszczony ze zrogowaciałych mas i martwych komórek) aktywnie wchłania i przyswaja pożyteczne substancje. Skorzystaj z czyszczenia ultradźwiękowe przynajmniej raz, 9 na 10 naszych gości jest zadowolonych z wyniku i ponownie zapisuje się na zabieg.

Jak zostać naszym klientem?

Portale społecznościowe. PIED-DE-POULE jest na Facebooku, Instagramie, YouTube i Telegramie. Komunikacja przez komunikator jest wygodna, darmowa i zawsze możesz zobaczyć nasze prace.

Zawsze możesz osobiście odwiedzić dowolny z naszych salonów, aby sprawdzić jakość usług i umówić się na wizytę.

Rezerwacja
online