Masaż bukalny

Masaż bukalny to przełom w dziedzinie procedur odmładzających. Jego efekt to realne uniesienie twarzy bez zastrzyków i interwencji chirurgicznej. Istota metody polega na masażu włókien mięśniowych od wewnątrz jamy ustnej. Kosmetolog dosłownie ręcznie pracuje nad każdym mięśniem, tworząc efekt treningu biernego.

W trakcie masażu bukalnego manipulacje specjalisty są dość intensywne, mogą powodować minimalne dolegliwości.

Historia metody

Masaż bukalny od wewnętrznej strony twarzy został opracowany przez francuską kosmetolog i biochemika Joëlle Ciocco. Kobieta wygląda na trzydzieści lat, mając ponad sześćdziesiąt lat. W licznych wywiadach twierdzi, że nigdy nie korzystała z operacji plastycznych ani wypełniaczy. Jej dewizą jest "Starzeć się pięknie!".

Joëlle uważa bukalny masaż twarzy za priorytetową technikę zachowania młodości. Opracowała sekwencję procedury, która polega na starannym rozmasowywaniu każdego mięśnia. Wiele uczennic pani Ciocco upowszechnia jej metodę.

Masz okazję wypróbować masaż bukalny w Wrocławiu, w naszym salonie urody. Doświadczeni kosmetolodzy, którzy ukończyli kurs masażu francuskiego, obdarzą Cię młodością i urodą na wiele lat.

Metodyka masażu bukalnego

Ta metoda odmładzania należy do technik modelującego masażu. Mistrz masuje każdy mięsień, zwiększając ich napięcie, co z kolei kształtuje kontury twarzy. "Prawidłowe odczucia" po masażu bukalnym to:

 • Jeśli specjalista poprawnie masuje mięśnie i tkanki, nie powinno pojawić się ból, tylko lekkie mrowienie;
 • Po masażu nie powinny pozostać siniaki ani inne objawy uszkodzenia tkanek;
 • Profesjonalnie wykonany masaż bukalny wywołuje uczucie zakwasów następnego dnia, które powinno szybko minąć.

Procedura jest wykonywana w pozycji leżącej lub w innej wygodnej pozycji. Mistrz w sterylnych rękawiczkach starannie masuje całą jamę ustną. Pierwsza sesja zazwyczaj trwa nie dłużej niż dziesięć minut, później czas działania można wydłużyć o pięć minut.

Opinie klientów

 • Uwielbiam Twój salon. Szczególnie podoba mi się mistrz Yana w Shocie. Po jej zastosowaniu moje włosy wyglądają niesamowicie i są bardzo lśniące. Dla mnie jest to najlepszy salon pod każdym względem – zawsze fajna atmosfera i przyjaźni panowie.

 • Uwielbiam usługi stylizacji i makijażu w PDP. Zawsze bardzo fajna atmosfera, czuje się jak w domu. Dostaję też wiele komplementów na temat stylizacji i makijażu podczas różnych wydarzeń. I oczywiście zawsze polecam je moim znajomym.

 • Od ponad roku regularnie chodzę do PIED-DE-POULE na zabiegi pielęgnacyjne włosów BRAE. Dzięki niemu wyrosły mi zdrowe, długie włosy, o których marzyłam od dawna. Częściej niż opieką zajmuję się tylko stylizacją. Podoba mi się to, że mam do dyspozycji różnych specjalistów, ale zawsze otrzymuję tę samą profesjonalną usługę.

 • To są zabiegi, które wykonuję regularnie! Wszyscy mistrzowie zawsze słuchają próśb! Szczególnie upodobałam sobie Maxima w moich włosach, jest po prostu najlepszy! Jestem niezmiernie wdzięczny za jakość wykonanej pracy.

 • Chciałabym podziękować Waszemu salonowi! Uwzględniacie wszystkie moje życzenia dotyczące wyboru koloru włosów. Jestem  bardzo zadowolona z rezultatów!!! Miałam też zabieg na twarz i pedicure i bardzo mi się podobało!

 • Od ponad dwóch lat jestem stałą klientką sieci salonów PIED-DE-POULE. Najczęściej odwiedzam salon w centrum Kijowa , ponieważ jego lokalizacja jest dla mnie dogodna, a ponadto pracuje tam moja ulubiona wizażystka, Ira.

 • Poszłam na zabieg na włosy do Balmain (rozwiązał problem suchości włosów po rozjaśnianiu na blond). Artystka miała na imię Iya. Zrobiła mi wykład na temat pielęgnacji i pomogła wybrać odpowiednie produkty. Bardzo się cieszę, ten rytuał jest moją szansą na odbudowanie długości włosów po blondzie i warkoczach.

 • Salon PIED-DE-POULE to od wielu lat moje ulubione miejsce w Kijowie, którego nigdy nie zmieniam. Zawsze przyjazna atmosfera i wysoki poziom profesjonalizmu, i to jest ważne, jeśli przyjdziesz głodny, salon ma menu z pysznym i zdrowym jedzeniem, które dostarczane jest bardzo szybko!

 • Moja współpraca z salonem PIED-DE-POULE trwa już drugi rok, jestem bardzo zadowolona z jakości zabiegów, całego personelu i komunikacji. Uwielbiam to, że zawsze mogę znaleźć najlepszy czas, a także to, że dzięki salonowi nie omijają mnie żadne nowości z branży kosmetycznej, a zwłaszcza pielęgnacji włosów, bo tak bardzo je kocham!

Czekamy na Ciebie w naszym salonie

Dziękujemy!
Państwa zgłoszenie zostało wysłane, wkrótce skontaktujemy się z Państwem.
More:
Umów się