Masaż bukalny

Masaż bukalny to przełom w dziedzinie procedur odmładzających. Jego efekt to realne uniesienie twarzy bez zastrzyków i interwencji chirurgicznej. Istota metody polega na masażu włókien mięśniowych od wewnątrz jamy ustnej. Kosmetolog dosłownie ręcznie pracuje nad każdym mięśniem, tworząc efekt treningu biernego.

W trakcie masażu bukalnego manipulacje specjalisty są dość intensywne, mogą powodować minimalne dolegliwości.

Historia metody

Masaż bukalny od wewnętrznej strony twarzy został opracowany przez francuską kosmetolog i biochemika Joëlle Ciocco. Kobieta wygląda na trzydzieści lat, mając ponad sześćdziesiąt lat. W licznych wywiadach twierdzi, że nigdy nie korzystała z operacji plastycznych ani wypełniaczy. Jej dewizą jest "Starzeć się pięknie!".

Joëlle uważa bukalny masaż twarzy za priorytetową technikę zachowania młodości. Opracowała sekwencję procedury, która polega na starannym rozmasowywaniu każdego mięśnia. Wiele uczennic pani Ciocco upowszechnia jej metodę.

Masz okazję wypróbować masaż bukalny w Wrocławiu, w naszym salonie urody. Doświadczeni kosmetolodzy, którzy ukończyli kurs masażu francuskiego, obdarzą Cię młodością i urodą na wiele lat.

Metodyka masażu bukalnego

Ta metoda odmładzania należy do technik modelującego masażu. Mistrz masuje każdy mięsień, zwiększając ich napięcie, co z kolei kształtuje kontury twarzy. "Prawidłowe odczucia" po masażu bukalnym to:

  • Jeśli specjalista poprawnie masuje mięśnie i tkanki, nie powinno pojawić się ból, tylko lekkie mrowienie;
  • Po masażu nie powinny pozostać siniaki ani inne objawy uszkodzenia tkanek;
  • Profesjonalnie wykonany masaż bukalny wywołuje uczucie zakwasów następnego dnia, które powinno szybko minąć.

Procedura jest wykonywana w pozycji leżącej lub w innej wygodnej pozycji. Mistrz w sterylnych rękawiczkach starannie masuje całą jamę ustną. Pierwsza sesja zazwyczaj trwa nie dłużej niż dziesięć minut, później czas działania można wydłużyć o pięć minut.

Rezerwacja
online